Diary

don't go

8. května 2015 v 16:00 | Annie <3
hm. dloulouho nebyl deníček... určitě vás všechny moooc zajímá můj život :D

4.8.2014 // Una Mattina

4. srpna 2014 v 18:53 | Annie <3
Hi :)
Dneska zase deníček :D
Včera ( v neděli ) jsme šli s rodinkou odpoledne do IKEI na bezednou skleničku :D Potkala jsem tam kamarádku :D :))
Bylo to super, pak jsme šli ještě do obchodního centra nkupovat do jednoho sportovního obchodu, koupila jsem si běhařský boty :)
No a dneska jsem doma a celej den hraju na klavír. Strašně mě to chytlo a pořád hraju. Za poslední asi 3 dny jsem se naučila už jednu celou skladbu (3stránky) do hudebky a stránku druhý skladby. Taky jsem se dneska naučila tohle:

1.8.2014 // Change the world

1. srpna 2014 v 18:45 | Annie <3
Je to smutný ale je to tak, půlka prázdnin za náma :(
Utíká to hrozně rychle. Může někdo prosím zastavit čas už!??
Ach jo.

Summer Holiday!!!

30. července 2014 v 22:23 | Annie <3
Čus bus bambus!!
Hele... měla jsem v plánu napsat mnohem mnohem dřív! Ale... znáte to :D

23.6.2014 // a do hájku......

23. června 2014 v 15:53 | Annie <3
Čaute :)
Jsem zase tu - po dlouhé době ... :(
jak se máte?

3.6.2014 // Vlna <3

3. června 2014 v 15:57 | Annie <3
Čaute... Tak je to zas měsíc od té doby co jsem se naposled ozvala... Jsem hrozná, vím to. Jenže nemám čas. Dobře, mám, ale neumím ho využít... snad se dám zas nějak dohromady...
A teď opět k mému nudnému životu! :D Jestli vás to nezajímá, klidně to nečtěte, píšu si to hlavně pro sebe... ;)

Zastřelte mě.

3. května 2014 v 20:28 | Annie <3
To jsem se na to zas pěkně vyflákla, co? :/
sorry! je mi to fakt líto, měla jsem radost že jsem vydržela psát každej den a teď už to jsou zase 2 měsíce, co jsem naposled psala... achich.. stejně už sem ani nikdo nechodí....
No nic. Jak jste se měli?? já celkem dobře... CELKEM.

21.2.2014 // Hrabětice, snowboard, filmy, dort

21. února 2014 v 23:13 | Annie <3
Ahoj.
Jak jsem předevčírem psala, že jsme nic nedělali, tak nakonec dělali :D šla jsem s babičkou dolů do města vyzvednout něco na poště a pak jsme šly ještě něco nakoupit. Brzy udělám článek co všechno jsem si koupila i s fotkama.
No hezky jsem se prošla. A včera jsme šli na výlet na Královku. Moc hezky nebylo, byla docela zima a byla mlha, ale bylo to fajn. Byli jsme hrozně rychlí, a přišli jsme k autu už asi ve tři odpoledne, tak jsme se cestou domů stavili ještě ve městě a něco jsme koupili. Fotky budou taky v příštím článku, jak už jsem psala.

18.2.2014 // skiing

19. února 2014 v 14:17 | Annie <3
Nazdar.
Jak už asi někteří víte, mám prázdniny a jsem u babičky na horách. A v pondělí jsme byli poprvé lyžovat :') (nemyslím poprvé v mém životě ale poprvé tento rok! :D) Byla to sranda. Sice bylo trošku zvláštní, že jsme lyžovali a všude okolo na kopcích bylo zeleno, ale užili jsme si to! :D sníh totiž normálně nikde není. Sjezdovka byla uměle zasněžená...

16.2.2014 // nemocná, new merch a žádnej sníh...

16. února 2014 v 18:52 | Annie <3
Čaute.
Dlouho jsem nic nenapsala.....

12.2.2014 // bleh.

12. února 2014 v 16:36 | Annie <3
Nazdar. Tak už je středa. Jen dva dny do pátku! :D
Jsem dosti unavená. Ve škole samý překvápka.... Jak se máte vy? U mě se toho zatím moc neděje, jen pořád chodím do školy, na klavír, na bicí... :D
Chci uspořádat soutěž, nebo spíš giveaway, tak jestli byste o to měli zájem, tak kdyžtak napište, protože aby to mělo smysl kdyby nikdo nechtěl :D (y)
Achich už nevím co napsat. Za chvíli jdu na skauta. A příští týden máme prázdniny!!!! Juchůůůů! Pojedeme zase a hory k babičce :) To zas přiberu :D (y) no nic já za chvilinku jedu na toho skauta tak se tu mějte a očekávejte nějakou tu Giveaway ;))

9.2.2014 // Bůh je láska má...

9. února 2014 v 20:41 | Annie <3
...i srdce mého!!
hehe, čau :D
Dnešek byl super. Ráno jsem jela o hodinu a půl dřív do kostela na to zpívání. Ten nadpis je text jedný písničky, kterou si zpívám ještě teď! fakt pořád si ji musím zpívat :D hrozně se mi líbí.
Na mši jsme zpívali krásný písničky, několika hlasný bylo to krásný. Dokázala bych zpívat pořád :D měli jsme k tomu spoustu nástrojů, mimo jiné i bas kytaru, na kterou jen tak mimochodem hrál můj učitel na latinu :D (y) se kterým mimojiné zítra ráno píšu test :D jo. můj učitel na latinu nám hral na baskytaru. a že hrál dobře! fakt skvěle, on je profík. Měl sólo před jednou písničkou, táta ho pořád obdivoval, že ta baskytara byla nejlepší :D
Po výborném obědě jsem se odebrala učit latinu.
Hrozně mě baví. Jazyky sami o sobě mě hrozně baví. Latina taky. Takže jsem se to naučila docela rychle, tak jsem pak hrála na klavír. Uvědomila jsem si, že jsem vlastně hrozně ráda, že umím hrát na klavír. Začalo mě to zas bavit :)
No jo no, tak se mějte hezky, jdu přednastavit článek a spát, tak čau :)

P.S. máte někdo snapchat? :))

8.2.2014 // kino

8. února 2014 v 22:59 | Annie <3
Ahoj :)
dnešek byl super, ale ještě ke včerejšku, protože včera nebyl žádný článek.

4.2.2014 // ve studiu

6. února 2014 v 22:31 | Annie <3
Nazdárek!
Omlouvám se, že včera nebl žádný článek. Všimi jste si že teď přidávám (skoro) každý den? :D (y) jsem hustá :D
No takže jak jsem psala v minulém článku, v úterý jsme byli se sborem nahrávat naše cédéčko :3 :D bylo to od jedný hodiny odpoledne v nahrávacím studiu. V PRAVÝM NAHRÁVACÍM STUDIU :D byl to fakt zážitek, poprvý jsem byla ve studiu a rovnou jsem tam nahrávala :D

3.2.2014 // brý ráno :)

4. února 2014 v 16:00 | Annie <3
Nazdár. Dneska zase trošku deníčku :))

2.2.2014 // supr den

2. února 2014 v 17:52 | Annie <3
Ahojte :)
dneska ráno jsem vstávala celkem brzo (na mě to bylo brzo :D). Dala jsem si budíka na osmou, abych stihla ranní zkoušku na zpívání v kostele. Budík jsem si vypla a probudila jsem se až v půl devátý :D To jsem vyletěla a začala se rychle připravovat :D ale v pohodě, stihla jsem to v klidu, ještě jsem si stihla udělat čaj :)

1.2.2014 // návštěva?

1. února 2014 v 20:22 | Annie <3
Čauky

doufám že se máte skvěle. nebo aspoň líp než já...

Chapter 2 of 12.

Dneska k nám má přijít návštěva. prý hned po obědě :D od rána tu běháme, uklízíme, vaříme, všechno připravujeme, s tím že přijdou třeba ve dvě, ale už jsou čtyři a furt tu nejsou :D nevadí...
Hele já nevim co vám mám psát. Nic mě nenapadá... Všechny vaše návrhy jsou vítány!!! Chci už dlouho udělat soutěž o hmotné ceny, jenže by to asi chtělo víc lidí, protože když se zúčastní tak 4 lidi.... to je trošku na nic, chtělo by to víc lidí, a těh docílím psaním článků, jenže já nevím jakých!! :D ach jo... určitě mi sem cokoliv napište, budu jedině ráda :)

20:00
tak nakonec přišli v půl pátý a před chvílí odešli. Bylo to hrozně super, byly tu 3 holčičky a byly roztomilý a pořád si se mnou chtěly hrát :D no bylo to fajn.

Tak čau, a napište mi taky co jste dneska dělali vy ;)

<3333

30.1.2014 // konec!

30. ledna 2014 v 20:55 | Annie <3
Čau čau,
nelekejte se, tím koncem v názvu článku nemyslím konec blogu, ale konec pololetí ve škole :DD ;)
Tak konečně, dostala jsem vysvědčení a jedem znova od začátku :D ach jo. tentokrát se fakt musim snažit. Co jste měli na vysvědčení? Já 3 trojky, 5 dvojek a 8 jedniček :) myslim že na mě a na moji školu docela dobrý (y) :DD jsem spokojená :)
Dneska jsme ve škole měli projektovej den. Prezentovali jsme naše projekty, co jsme celej půl rok dělali. Bylo to mega vtipný :D pvní dvě hodiny jsme se měli připravovat na tu desetiminutovou prezentaci, my jsme byli zavřený ve třídě a pouštěli si videa na youtube :D to tam řvalo na celou chodbu. A pak jsme si uvědomili, že za 10 minut to máme prezentovat, tak jsme tam uplně běhali a hledali naši skupinku a všechno domlouvali a tak :D byla to docela improvizace, ale povedla se :D prej: "no a s sebou si vemte kolo. přeci jen, cyklovýlet bez kola, to je jako.... hm... jako skočit do bazénu bez plavek!" :DDDDDDDDD no sranda.
Pak jsme dostali výpisy z vysvědčení a vydali se domůůůůů :D zítra máme volno :)
odpoledne jsem byla ještě něco nakoupit a teď jsem doma, hlídám bráchu a "chilluju" :DDDjaký jste měli den vy? Taky mi někdy napiště nějakej ten komentář! chci nějakou zpětnou vazbu, chci vědět jestli to vůbec někdo čte ty moje kecy! :D
tak čus

26.1.2014 // baf

26. ledna 2014 v 19:14 | Annie <3
Tak jsem zase tu :D zase jsem měsíc nepsala... to proto že ten předchozí článek jsem psala celej ten měsíc :DD
no nic, jsem zase zpátky (pokolikátý už sem na blog píšu že jsem zpátky?! -_-)

Poohlédnutí se za rokem 2013...

26. ledna 2014 v 18:36 | Annie <3
Nazdárek. :)
Takže ze všeho nejdřív vám přeji ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, LÁSKY A TAK DÁLE!! MĚJTE SE RÁDI A BUĎTE ŠŤASTNÍ :)

Veslé Vánoce <33333

27. prosince 2013 v 22:21 | Annie <3
Ahoj :)

Moc se omlouvám, chtěla jsem napsat dřív, ale byla jsem nemocná a fakt jsem neměla náladu a sílu a čas a tak.

Jen tak mimochodem, před dvěma týdnama - 11.12. byly mému blogu krásné 3 roky!!! :'))

14.12.2013 // oslava

14. prosince 2013 v 21:43 | Annie <3
Nazdárek, jak se máte?
už je to zas týden co jsem nenapsala. Já bych klidně i psala každý den, jenže nemám čas... :(
včera jsem se šla podívat na svoji starou školu, měli tam trhy. Ty kráso :O Bylo to fakt hustý. Asi po třech letech jsem se viděla s některýma spolužákama a spolužačkama. Někteří se vůbec nezměnili, jen trošku vyrostli, někteří se změnili k nepoznaní, no bylo to hustý. Skvěle jsme s holkama pokecaly, navázaly KONTAKTY!!! s klukama :DDDD a domluvily se že někdy musíme udělat třídní sraz. To bylo super. Ale co mě naštvalo že tam nebyl Kája. :( byl to můj úplně nejlepší kamarád na světě a chtěla jsem ho vidět ale on tam nebyl.... snad se uvidíme na tom srazu.
Dneska jsme jeli na oslavu babiččiných narozenin. To bylo taky úplně super. Měli jsme v hotelu/restauraci rezervovaný pokoj sami pro sebe, měli jsme skvělý jídlo, skvěle jsme si popovídali, no bylo to úžasný. Babi ještě jednou, všechno nejlepšííííí!!! :'))

December

7. prosince 2013 v 23:11 | Annie <3
Nazdááááááár :P
Zdravím tě vytrvalý člověče, kdo ještě chodíš na můj blog ;) moc si tě vážím! Právě tu pro tebe píšu článek, i když bch se měla učit chemii.... nevadí :D pro tebe cokoliv :DD
Tak jo. Jak se máš? Já naprosto ÚŽASNĚĚĚĚĚĚĚĚĚ :D jo mám se dobře, protože předminulá sobota byla DOKONALÁ. ♥
hodlám o tom ještě napsat samostatný článek, ha, uvidím jestli ho vůbec napíšu... no ale bylo to úžasný, dokonalý, nejlepší, nejvíc super, úplně áh. (pro ty co se nechytají - byla jsem na koncertě mé nejoblíbenější kapely :3).

už zítra

22. listopadu 2013 v 23:06 | Annie <3
No jo no, dlouho jsem tu nebyla. Jak se tak koukám, poslední článek jsem psala na začátku školního roku! To je mi ale ostuda...
no nic. co se od té doby stalo? hm... docela dost. lidi se mění.No ve škole nic moc... jako jde to ale mohlo by to být i lepší.... ach moje vyjadřování :D to je jedno.
Nedávno jsme byli se sborem na soustředění, to bylo super, až na to že jsme pořád zpívali. Až 9 hodin denně. Ale bylo to pěkný :)
rádda bych vám napsala něco hrozně chytrýho, ale nemám co...
ZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTRAAAAAAAA!!!!!!!! UŽ ZÍÍÍÍTRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHDSKJNVFHJFHJHFIQ JUCHŮŮŮŮ NEMŮŽU SE DOČKAT ZÍTRA JDU ZNOVU NA KONCERT GWFFFFFFFFF HAHA <333333
ne nejsem normální ale fakt se nemůžu dočkat :'))) to bude pááártyyyy
jsem unavená, musím se na zítřek pořádně vyspat.
tak čus bus, zase někdy!!! :))))

To už je listopad?!

14. listopadu 2013 v 16:32 | Annie <3
Ehm....
jak to říct...
vlastně napsat.....
Ahoj! po dlouhé dlouhé dlouhé době jsem se rozhodla že bych vám zase mohla něco napsat... sdělit že tu ještě pořád jsem.. a hrozně ráda bych psala zase každý den články, jenže to nejde.... omlouvám se.
 
 

Reklama