1. den z 10

31. července 2012 v 13:55 | Anežka
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.

1. Jsi vážně moje nejlepší kamarádka až do smrti. Je s tebou největší sranda ze všech, užívám si chvíle, kdy spolu ležíme smíchy a svíjíme se radostí. Třeba když jsme byly na Nuseláku sandwichovat, nezapomenutelný moment :D Jsi fkt nejlepší!! <3

2. Mám tě ráda. Nevím co se ti honí hlavou, jestli si vážně takovej srab, že se půl roku neodvážíš, ale já to prostě nechápu. Nikdo jinej takový štěstí nemá, tak proč? Proč ti to tak dlouho trvá???! Vypadá to, že jsem jediná, že mě máš taky rád, tak proč???

3. To, cos mi udělala se nedá jen tak zapomenout. A ještě si myslíš že po tom všem budeme kamarádky? NE, strašně dolejzáš, všechno potřebuješ vědět, celá třída tě nesnáší, i ONA, tk co si myslíš????! Kdyby se nestalo to, co se stalo, mohli bychom být kamarádky.

4. Někdy ti pořádně nerozumím. Chvíli jsme kámošky, pak zase ne, prozměnu Markétka, ale ani do nemocnice za ní nepříjdeš, vykašleš se na ni, to nechápu...

5. Doufám, že si to spolu v Itálii užijeme :D Někdy jseš až moc upřímná, až to někdy zabolí. A to, cos udělala v ten čtvrtek 29., to mě fakt dostalo. Nechápu jak ty můžeš něco takovýho udělat... Snad se během toho týdnu nějk líp poznáme a bude to fajn :)

6. Sice to ve třídě kazíš, to musíš uznat, ale jinak jsi strašně fajn pod tou tvrrdou skořápkou. Ostatní tě neznají tak dobře jako já, a já tě mám ráda. I když ostatní o tobě šíří drby, jsi stršně fajn, a za ty věci, co se dějou ty nemůžeš. Budu ti držet palce, ať přežiješ prázdniny:) A pozdravuj Sama :D

7. Kdyby ses nechoval jako cvok, bylo by super být s tebou, ale když děláš tohle! Nadáváš mi, křičíš na mě, kopeš mě, mlátíš mě, nenecháš mě chvíli samotnou a furt mi skáčeš po posteli, tak nevim. A to jseš mladší než já!!

8. Někdy mě div nezadusíš tvým objetím, a někdy mě div neumlátíš k smrti. Taky jsi hodně náladovej, jako Víťa, ale když máš zrovna dobrou náladu, jsi fajn!

9. Půl roku jsi s tím bojovala, nechtěla jsi pomoc, a pak jak se ti hodila, co? Jsem ráda že mám takovýhle zkušenosti a že zase můžem být kamarádky!

10. Jsi můj miláček největší! Sice mě budíš často v noci, a když ne v noci, tak brzo ráno, ale stejně si můj, a mám tě ráda takovýho, jakej jsi. Ať se na tebe dívaj jak chtěj, umíš se smát a to je hlavní <3

Tak to vidíte, napsala jsem to. Asi většinu z toho nepochopíte, ale to nevadí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 by-majli by-majli | Web | 31. července 2012 v 18:29 | Reagovat

Ahooj, na blogu mám první zádání do fotosoutěže :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama